12 אתרים יפהפיים שנוצרו על ידי אמנים ומאייריםלאמנות מצוינת ראויה להגיע לקהל רחב. וויקס גאה להציע לאמנים מכל הסוגים דרך ליצור תיקי עבודות יפהפיים כדי להציג את עבודות האמנות שלהם לקהל הרחב. ציירים, מאיירים, פסלים ואמנים קונספטואליים ואנשי קריאייטיב מוכשרים אחרים מסביב לעולם יוצרים את האתרים שלהם בעצמם באמצעות וויקס. כפי שאתם עומדים לראות, התוצאות פשוט מהממות.

הרשימה הזאת מכילה 12 דוגמאות לשילוב המנצח של אמנות מדהימה ועיצוב אתרים מצוין. האתרים האלו נוצרו על ידי משתמשי וויקס ממדינות שונות עם הכשרה אמנותית שונה. מה שלכולם יש במשותף הוא תיק עבודות מקצועי ויפהפה כדי להשוויץ ביצירות המופת שלהם.

רבקה מילר

המאיירת הגאונית רבקה מילר מציגה רגשות אנושיים דרך דמיון עליז של אנשים, בעלי חיים וחפצים יומיומיים. מילר עובדת עם הידיים שלה אך גם משתמשת בכלים דיגיטליים על מנת ליצור את עבודותיה, המלאות בהומור ואירוניה.

ג׳ורדי לייקס בירדס

ג׳ורדי פארל מודה שהוא צופה ביותר מדי סרטים מצוירים, אבל זה ברור שהמנהג הזה רק עזר לו. בהשראת העולם היצירתי של האנימציה, לעבודות שלו יש מהות תמימה וילדותית שמעלה חיוך על הפנים של כל מי שמסתכל.

בראד אלברייט

האמן הרב-תחומי בראד אלברייט הוא הכישרון מאחורי כיסויי אלבומים, צעצועים, עיצובים מסחריים והדפסים (ועוד!) רבים ומדהימים. האמנות רבת-הפנים שלו שואבת רבות מקומיקס ומאמנות אבסטרקטית ופסיכדלית.

ג׳ורג׳ איואנו

הפופ ארט לא מת, וג׳ורג׳ איואנו הוא אחד מהאמנים המובילים מאחוריו. איואנו מציג את הפרשנות המקורית שלו למסורת הייצור האמנותי. עבודתו משלבת חפצים שעברו שינוי מטרה, עוותו ונולדו מחדש כאמירות אסתטיות חדשניות.

אסייר סנצ׳ו סנוסיאיין

עבודות האמנות של האמן הברזילאי אסייר סנצ׳ו סנוסיאיין חיות בכל המימדים – הן דרך האיורים והעיצובים היפהפיים שלו והן דרך תפאורות התיאטרון המרהיבות שהוא אחראי אליהן. קיימת נגיעה של אבסורדיות נהדרת בעבודותיו, ואנחנו פשוט אוהבים את זה.

צ׳ארלס בונגרס

המאייר הדרום-אפריקאי צ׳ארלס בונגרס, שלעולם לא מפחד להיכנס עמוק אל תוך נושאים שנויים במחלוקת, שם את הידיים שלו לעבודה בשביל להציג את האמירות הפוליטיות החזקות שלו. בנוסף לכך, הוא גם אמן מיתוגי מבריק, עם פורטפוליו עשיר של עבודה מסחרית.

אמנות אלן פנדריך

אמן הקוביזם המודרני הברזילאי אלן פנדריך מייצר אמנות נעלה. הנאמנות של האמן לפלטות צבעים מונוכרומטיות יוצרת אמירה ויזואלית נוקשה המלאה בעומק ובבוטות.

סטודיו ליין ארט

סטודיו ליין ארט הוא מאמץ שיתופי של מספר אמנים המפיקים איורים ואנימציות לקהלים שונים ורחבים – ילדים, אנשי עסקים, אוהבי קומיקס ועוד. העבודות שלהם מציגות ספקטרום נרחב באותה המידה של סגנונות ורעיונות. זה פשוט חגיגה לעיניים.

מייביס סמית׳

אל תתנו לרוגע להטעות אתכם. עבודותיה של מייביס סמית׳ בעלות גוונים עמוקים שמכות בצופה ברגעים לא צפויים. הציורים של סמית׳ היו המיקוד של כמה וכמה תערוכות יחיד, ואנחנו אוהבים לחשוב שתיק העבודות האינטרנטי שלה הוא אחת מהתערוכות הללו.

ברונו מגלהייס

גלילת תיק העבודות של מגלהייס היא חוויה בפני עצמה. עם היכולות המדהימות שלו, הוא מצליח להציג בדיוק איך אמנות תלת מימד ואנימציה יכולה להיראות. אנחנו אוהבים במיוחד את הדרך בה הוא משחק עם אור וצל כדי לייצר עומק בעבודות שלו.

מיסטר לפין

עבודתו של מיסטר לפין, המשלבת צבעי מים וגרפיקות ממוחשבות, מתבטאת במספר רב של צורות: כרטיסי ברכה, סמלילים, ספרי ילדים ומדבקות, בין השאר. השילוב של התרבות הפופולרית ועליצות ילדותית, האמנות של מיסטר לפין מתוקה כמו שהיא נשמעת.

מיי-לין אזלי

האמנית הנורווגית הזו מאפשרת לנוף המולדת שלה להחדיר לעבודות שלה תמונות צפוניות וחלומיות. קל להתאהב בהלך הרוח הסקנדינבי שהיא יוצרת בצורה כל כך מוצלחת באמנותה. מאוד התרשמנו גם מהלוגו המרהיב שלה.

רוצים לשמוע עוד על יצירת תיקי עבודות מהממים ולעורר באזז סביב היצירות שלכם, כך שאף אחד לא יוכל להתעלם מיופיין? הירשמו לניוזלטר ועקבו אחרינו בפייסבוק ולא תפספסו אף אחת מהעצות המועילות שלנו!

#אתראינטרנט

צרו קשר:

wixhub@wix.com

ביתנים 27+26, נמל תל אביב יוסף יקותיאלי 4