פותחים לכם שער לעולם הגדולמחפשים מקום אחד, בו תוכלו לקבל את כל מה שעסק קטן צריך בשביל להצליח באינטרנט? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לקבל מגוון רחב של המלצות, פיתוחים ושירותים אשר יעזרו לכם להיחשף בפני קהל לקוחות בישראל ובחו"ל.

בלוג זה נועד לתת לעסקים הקטנים את כל הכלים האפשריים בעולם האונליין, על מנת שיוכלו להתפתח ולהתחרות מול עסקים בישראל ובעולם. במאמר זה אנחנו נסביר מה בדיוק מכיל הבלוג שלנו וכיצד אתם, בתור בעלי עסק קטן יכולים ליהנות ממנו, ולהפיק ממנו תועלת שתעזור לכם לחשוף את העסק שלכם לקהלים חדשים, בארץ ובעולם.

עסק קטן נהנה היום מאפשרויות שלא היו לו בעבר, הוא יכול להגיע באמצעות אתר אינטרנט מושקע, עמוד פייסבוק או פרסום אחר ברשת, לקהלים מגוונים אשר נמצאים רחוק ממנו פיזית ובכל זאת מעוניינים לעבוד איתו. בשביל זה, בעל העסק חייב להיות מעודכן בכל מה שקורה ברשת, להשתמש בכל הכלים שעומדים לרשותו, ולנצל את האינטרנט לטובתו.

כיצד האינטרנט משרת עסקים קטנים

נניח ואתם בעלי חנות קטנה ביישוב עם מעט תושבים. לפני עידן האינטרנט, קהל הלקוחות שלכם היה מצומצם מאוד, נע בין תושבי היישוב לתושבי הסביבה. היום באמצעות תקציב נמוך יחסית ובלי ידע נרחב, אתם יכולים להקים אתר אינטרנט מושקע ולקדם אותו, להקים חנות שתמכור מוצרים און ליין, לשווק את עצמכם ברשתות חברתיות, לשלוח ניוזלטר ללקוחות חדשים וישנים, וכך אתם מגיעים אל קהלים חדשים ברחבי הארץ ואפילו במדינות אחרות.

האינטרנט פתח לעסקים קטנים את הדלת לעולם הגדול - רק צריך להעז, להתאמץ ולנסות.

הרי היום אתם יכולים להיות עסק קטן ובכל זאת, למכור מוצרים ושירותים בכל העולם. כל מה שאתם צריכים זה להשתמש בכלים הנכונים, ולהתעדכן כל הזמן כיצד אתם יכולים לקדם את עצמכם ברשת, דרך האתר שלכם או באמצעים אחרים. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

כיצד הבלוג שלנו בא לעזור לכם

חברת WIX באה לעזור לבעלי עסקים קטנים להשתלב בעולם האינטרנט. לשם כך היא פיתחה במהלך השנים פלטפורמות פשוטות לבניית אתרים באופן עצמאי, אפשרות לבנות חנויות וירטואליות לרכישת מוצרים והזמנת שירותים און ליין, חנות אפליקציות לשדרוג האתר, מאגר תמונות ועיצובים לשיפור החזות שלו, וכן כלים שונים לקידום האתר בגוגל.

בלוג זה הוא חלק ממעטפת רחבה שאנחנו מעניקים לבעלי עסקים קטנים, אשר רוצים ללמוד ולהתעדכן כיצד הם יכולים לשפר את החשיפה שלהם לקהל. כך למשל נלמד כיצד להכין ניוזלטר אותו ניתן לשלוח ללקוחות, כיצד מקדמים את העסק בפייסבוק, מהו שיווק דיגיטלי, ומה הדרך הטובה ביותר לבנות אתר שהלקוחות יאהבו וישתמשו בו.

רוצים להגיע אל קהלים חדשים ולפרוץ אל שווקים לא מוכרים? אנחנו כאן בשביל לעזור לכם. ראשית באמצעות מערך הכלים שאנחנו ב- Wix Hub מעמידים לרשותכם, וכעת באמצעות בלוג ייחודי ומקיף שילווה אתכם ויחשוף אתכם לכל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לקדם את העסק שלכם.

מלבד מידע וכלים על שיווק וקידום ברשת, תוכלו למצוא באתר שלנו פרטים על פעילויות שונות שאנחנו עורכים עבור בעלי עסקים קטנים, למשל הרצאות על שיווק וקידום אתרים, כיצד בונים מצגות עסקיות ושיווקיות, כיצד בונים תוכנית עסקית ותוכנית פרסום, כיצד ניתן לבנות אתר דרך הפלטפורמה של WIX ולהפיק ממנו תועלת מרבית, וכן מה צפוי לנו בעתיד. מידע זה יאפשר לכם לקבל את כל הכלים הנדרשים בשביל ליהנות הן מאתר אינטרנט מושקע והן ממעטפת רחבה של תמיכה ועזרה בכל הקשור לשיווק ופרסום.

#קורסים #עסקיםקטנים #סדנאות #הרצאות #קידוםברשת #ניוזלטר

צרו קשר:

wixhub@wix.com

ביתנים 27+26, נמל תל אביב יוסף יקותיאלי 4