השדון (הפיננסי) בבקבוק שכל אישה צריכההנוכחות העוצמתית של נשים מובילות בכל התעשיות תמיד מעוררת השראה – כמה טוב שאין שום סיבה שהיא תפסיק לצבור תאוצה! המשתמשת הבאה שלנו, מורן, סיימה לאחרונה ללמוד בתוכנית ״Lead with Wix״ (הובילו עם וויקס) שלנו. התוכנית מתמקדת ב-13 יזמות, וכוללת כנסי חונכות עם מנטוריות, שיחות עם מקצועניות בתחומן וגישה למשאבים רבים שיתמכו ויסייעו לסטארט-אפים שלהם לצמוח לחברות מצליחות. אחרי שיצרה את האתר המהמם שלה, מורן השיקה את העסק שלה, ג׳יני, באופן רשמי. החלטנו להתעדכן עם היזמית המצליחה ולשמוע כל מה שאפשר על העסק המעצים שלה.

היי מורן, וברוכה הבאה לבלוג של וויקס! אנחנו מתרגשים מאוד לשוחח איתך היום. לפני שנצלול עמוק פנימה, את יכולה להציג את עצמך ולספר לקוראים שלנו קצת על מה שאת עושה?

זה נהדר להיות כאן! אני מורן, המייסדת והמנכ״לית של סטארט-אפ בשם ג׳יני – פלטפורמת צמיחה פיננסית המיועדת לנשים.

איך ג׳יני התחילה?

לפני בערך ארבע שנים, פתאום הבנתי שאני במסלול החיים הלא נכון (העבודה הלא נכונה, התעשיה הלא נכונה, המשכורת הלא נכונה, מערכת היחסים הלא נכונה). בפעם הראשונה בחיי, יכולתי לראות כתמונה ברורה מול עיניי איך רציתי לחיות את חיי, מבחינה אישית ומקצועית כאחת. ההבנה הזו הכתה בי חזק כל כך, ולראשונה הצלחתי לדמיין ולבטא את איך שראיתי את חיי לטווח ארוך. אבל הייתי חייבת לגלות את זה בדרך הקשה – לא היו ברשותי שום משאבים כלכליים לעשות את מה שרציתי ונאלצתי להתמודד עם המציאות הקשה בה אני אישה בת 32 בלי תוכנית. זה היה רגע מכונן בחיי, המוזה לתובנה שהכינה את הקרקע למה שהפך להיות ג׳יני.


את יכולה להסביר את המסע שלך, או את הסיבות מדוע החלטת למקד את העסק שלך בנשים?

ההחלטה לעצב משהו שישרת אותנו, הנשים, היא התוצאה של אירוע דרמטי אישי שקרה בחיי. מצאתי את עצמי במקום אפל, תקועה מבחינה כספית ובלי שום מרחב תמרון. אני זוכרת את התחושה של ההבנה העצובה, שמעולם לא חשבתי אפילו על להכין לעצמי איזושהי תוכנית פיננסית. מרגע שהתחלתי לשתף את הסיפור שלי, ראיתי שהוא סיפורן של נשים רבות אחרות.

איך שמעת על וויקס? מדוע בחרת להשתמש בוויקס כפלטפורמה לאתר שלך?

מערכת היחסים שלי עם וויקס התחילה כשחיפשתי פלטפורמה מצוינת לבנות בה אתר יפהפה ליוזמה קודמת. לאחרונה סיימתי את לימודיי בתוכנית ההאצה ״Lead with Wix״ שהתמקדה ב-13 נשים יזמות, וסיפקה שיעורים עם מנטוריות, שיחות עם מקצועניות בתחומן וגישה למשאבים מצוינים כדי לתמוך ולהצמיח את הסטארט-אפים הללו לחברות מצליחות. השימוש בוויקס כדי לבנות את האתר של ג׳יני היה הבחירה הטבעית. יש בוויקס את כל הדברים שאני צריכה בשביל להתחיל, והוא גם סימל מעין גראנד פינאלה, מפני שהרעיון של ג׳יני התממש במהלך התוכנית.

מה הפיצ׳ר (התכונה) המועדף עלייך בוויקס?

שוק האפליקציות (App Market). העובדה שאני לא רק יכולה לבנות אתר במהירות ובפשטות, אלא גם למצוא חנות אחת שמאחדת את כל הפתרונות שאני צריכה לשירותים עכשוויים ועתידיים, ממש מפגה את הלחץ ופוטרת אותי מהטרחה שבמציאת פתרונות במקומות אחרים. מאפשרויות הזמנה עד פתרונות תשלום, יש לי כל מה שאני צריכה – ממש כאן.

תודה על שהגעת לשוחח איתנו. יש לך את המילה האחרונה. ציטוט מעורר השראה, מוטו לפיו את חיה, הצהרה כלשהי. יש לך לוח ריק.

דעו את הערך שלכם, חבקו אותו ולכו להשיג מה שאתם מחפשים. בין אם מדובר בפתיחת העסק שתמיד חלמתם עליו, או קביעת מטרה לחיים שאתם רוצים לחיות. התגאו באמביציה שלכם, יציאה מאזור הנוחות שלכם אף פעם לא קלה – סמכו עליי, אני יודעת. על מנת להקל על ההתחלה, החלטתי ליצור סדנה אינטרנטית ואני מזמינה את כל הנשים בקהל להצטרף. יהיו לנו מספר נושאים כגון: דברים שצריך ודברים שאסור לעשות כשפותחים עסק, משא ומתן, ותמחור הערך שלכם מול לקוחות.

רוצים לשמוע עוד על קידום אתרים עסקיים? לקבל ישירות אליכם טיפים לשיווק ברשת? לעורר באזז סביב האתר שלכם כך שאף אחד לא יוכל להתעלם מהעסק שלכם? הירשמו לניוזלטר ועקבו אחרינו בפייסבוק ולא תפספסו אף אחת מהעצות המועילות שלנו!​

#אתראינטרנט #עסקיםקטנים #שיווקאונליין

צרו קשר:

wixhub@wix.com

ביתנים 27+26, נמל תל אביב יוסף יקותיאלי 4